Dieta pro krevní týmy

Krev týmy představují náš znak jako je barva očí nebo vlasů. K dispozici jsou 4 hlavní typy: A, B, AB a také 0. Se liší v počtu antigenů (zdravé bílkoviny) externě krevních buněk. V závislosti na druhu krvi máme, zahrnuje jíst správné potraviny. Občas problémy s redukci váhy těla pramení ze špatné volby potravin vzhledem k jejich krevních skupin.

Krevní skupiny a dieta

Krevní skupiny a dietaTato krevní skupina je nejvíce stará o všechny. Byl to především lovecký způsob života, kdy dietní režim, moderní lidé maso, dostal z divoké hry; video hry. Z tohoto důvodu, dieta musí obsahovat maso položky, ale kvalitní, což naznačuje, libové maso (jehněčí, hovězí, slepičí, Krůtí a ryb). Alternativou mléčných výrobků je sójové výrobky (např. sojové mléko). V případě tuků je používat olivový olej, stejně jako olej z lněného semene. Doplněk do jídla, mohl by to být předměty, jako jsou rýže, pohanka a výrobky z žitné mouky. Neměli bychom zapomenout zeleniny a také ovoce.

Pro tým je nejvíce doporučuje zeleninu skládat z salát, brokolice, špenát, řepa, papriky, česnek, dýně. Výhodou ovoce je švestka, stejně jako fíky. V důsledku zvýšené hladiny kyselosti spojené s příjmem masa, byste měli konzumovat alkohol zeleninové šťávy, mají prospěch alkalizująco. V kuchyni by měl přidat jemnou chuť. Je vysoce nerozumné konzumovat je káva. Je nutné omezit množství nebo možná úplně na poušti. To je také zásadní částí potravin – overindulging je nikdy použít jako zdraví a wellness. Lidé s krevní skupinou „0“, je třeba věnovat zvláštní důraz na cvičení. To je speciálně výhodné.

Hubnutí pro vaše krevní skupina

Hubnutí-pro-vaše-krevní-skupinaTělo lépe reaguje na předměty, pet začátku, stejně jako nedostatečně přizpůsobeny výrobě obilí, stejně jako mléčné výrobky. Z tohoto důvodu, to je navrhl, že odchod z tohoto druhu potravin ve prospěch masa, zeleniny a ovoce. I když v jejich případě, vzít na vědomí fazole, jakož i jejich semena. Dietní plán je kontraindikován obiloviny se skládá z lepek a kukuřici. Navíc je doporučeno, fazole, zelí, Růžičková kapusta, čočka, hořčice a také zelí. Produkty, které přidat k urychlení výměny látek v tomto týmu z krevních výrobků, které obsahují jód, spolu s játry a brokolice a špenát. Tento tým krve ukázal, kdy lidská populace začala přijímat více usadil životní styl, a lov byl nahrazen ve prospěch zemědělství. Lidské tělo by mělo upravit na nový způsob stravování. Stravy pro tuto krevní skupinu maso není nejlepší řešení.

Měli by omezit nebo konzumovat pouze nízkotučné výběry, připravené v vstřebatelné metoda. Když jde do mléka a také mléčných výrobků, je lepší soustředit se na výrobky, (jogurt, pokud kefirach). Vejce musí být přijata v někdy. Mnoho díky své rezidenčních nemovitostí, nezbytnou součástí stravy jsou tuky. Když přijde do týmu „A“ jen malé množství, aby se zachovala zdraví a wellness. Oblíbený rostlinný olej. Živočišné bílkoviny může být změněn tím, že žádná semena, a také ořechy, nicméně, by neměly být konzumovány ve velkém množství. Měli by spíše odpovídala dietní režim. Podobný scénář se vztahuje na zcela suché fazole.

Jaké krevní skupiny vydat?

Jaké krevní skupiny vydat

Měli bychom začít s snížení množství zjadanego masa, tato krev se nedoporučuje. Stejný scénář se týká položek mléčných výrobků původu. Z toho vyplývá, pšenice pochází z kontroverzní obavy – můžeš mě zničit, ale ne, aby to přehánět s množstvím. Potraviny, které zpomalují metabolismus u jedinců s krevní skupinou „A“, zejména, jsou: maso, mléko i mléčné výrobky a také fazole. Preferované potraviny v této stravy jsou zelenina, ovoce (zejména sója, ananas) a také tuk. Tato krevní skupina objevila v Asii byla akce na regionální životní styl. Populace většinou fed potravin v oblasti a také mléčných jídel. Spolu s obyvatelstvo, migrace má ve skutečnosti infikovaných Evropě. V menu lidí s krevní skupinou „B“ by se mohl skládat z libového masa. Stejně tak je vhodnější ryby, ale buďte opatrní na korýše.

V den-to-denní výběr potravin by mohl být mléčné výrobky, nicméně, nepřehánějte to s jejich počtem. Zadaný rozsah potraviny jsou vegetariáni, masa a také mléčných výrobků. S odkazem na tuky, to je nejlepší používat olivový olej. Pozor, semena a také ořechy, vzhledem k tomu, že lidé s krevní skupina B negativní vliv na cukr stupňů. Nejlépe suché potraviny, zelenina, nicméně, byste měli omezit váš příjem čočka a některé výběry hrách (např. černé ušně). Jedinci s krevní skupinou „B“ je dobře nastavena pro trávení potravin, zrna, omezení musí být pouze pšenice a žita. Místo toho mají rýže nebo oves. Doporučení týkající se zeleninou nabídku potravin přinejmenším 3-5 porcí každý den. Měli byste se vyhnout rajčata, kukuřice a také olivy.