Varikosette: diskuze o tom a jeho cena

Žíly redukované končetiny jsou plavidla různých velikostí, které jdou zpět krev do srdce. Zůstat jasné, že krev nepochází dolů na základnu v stálé nastavení, jsou vybaveny ventily, patrová, s výpadků dodávek, které působí jako kontrola výpadků dodávek, které otevřete nechat krev směrem nahoru a zavřete ho zastavit od návratu dolů. Žilní systém dolních končetin je tvořen ze dvou částí, hluboký žilní systém, skládá z kapiláry se nachází uprostřed svalové tkáně (do hloubky).  Varikosette diskuze o tom a jeho cenaTo je síť, tím více důležité, vzhledem k tomu, že to s sebou nese 90% žilní krve. To může být sídlo „zánět žil“, nebo mrtvice (rozvoj krevní sraženiny v kapilární) nebo malformace, zatím tam není, přísně vzato, křečové cévy na tento systém. Povrchový žilní varikosette systém, skládá z krevních cév, které jsou podrobnější na kůži, stejně jako, které nesou pravidelný stát pouze 10% z žilní krve.

Diskuze o varikosette

Safenózní kapilár patří do sítě: vyšší povrchové kapilární od střední straně hlezenního kloubu, trvá cesta na vnitřním povrchu nohy a stehna a také se zvyšuje až do třísla, kde se napojuje na hluboké sítě; malé safenózní kapilární od vnější strany kotníku, je procházky na zadní nohy a skončí na zadní straně kolena, kde to se připojí k hluboké sítě. To je na povrchní žilní síť, která vytvoří varikosette diskuze křečové kapiláry. Jak jsme viděli, dva žilní sítě, povrchní, stejně jako hluboké, jsou tak propojené do slabin a také koleno, ale mají také připojení tzv. piercing žíly, že když jsou nemocní, jsou mosting pravděpodobné, že ustupovat krve do povrchových sítě, na rozdíl od hluboké sítě, stejně jako bude diskuze určitě také vytvořit křečové cévy. Křečové žíly jsou žíly v mělké sítě, což je dobře. To je vždy rozšířen a také obvykle klikatý. Vzhledem k expanzi na stěnu, ventily již pracovat, „dostat pryč“, a ve stálé nastavení, krev ustupuje dolů nohu jako protiklad až do srdce. Jsou tam různé druhy křečové cévy?

Diskuze o varikosette

Křečové kapiláry mohou být velmi různé velikosti, v podstatě v blízkosti kůži, stejně jako, tedy, více či méně viditelné na nahé oko, přes varikosette diskuze kabel modré. Safenózní žíly samy o sobě mohou být nemocní, jakož i v důsledku progresivní dilatace, dosahující velikosti, které jsou velmi důležité. Obecně platí, že oni nejsou patrné; to je důvod, proč, v již existující jazyk, mají ve skutečnosti dlouho volal“ křečové žíly vnitřní „. Na jiné straně, jejich poboček, nejblíže ke kůži, jsou často patrné. jsou „crawler kapilár“, jsou malá plavidla neatraktivní, velmi diskuze tenké, červené, fialové nebo modré patrné pod kůži. Nejsou identifikovány jako křečové krevních cév; lékařský termín je“ telangiectasias „.

Dobrá cena varikosette

Mezi crawler žíly a také safenózní žíly, všechny mezistupně křečové krevních cév, a všechny rozměry jsou možné, a také ty by mohly být připojeny nebo jinak k povrchové krevní cévy. Je to, že potřebuju vidět, když mám křečové žíly? Na úroveň, že křečové žíly varikosette cena nejsou patrné pouhým okem, aby skutečně provést přesnou inventuru svého žilní sítě a také nebezpečí, doporučení odborníků z phlebologist nebo cévní lékař je nezbytná. To bude určitě dělat klinické zkoušky, stejně jako echo-žilní Doppler (ultrazvuk výzkum oběhy, které se objeví v barvě), a také pokud je to nutné, mapování žíly (ilustrace pro váš žilní sítě na složku), který bude fungovat jako odkaz. V závislosti na cena fázi vývoje nemoci, stejně jako vaše příznaky, bude určitě povzbudit vás na pravidla o zdraví, o život, a jistě vás informovat o různých možnostech léčby, pokud to je třeba brát v úvahu. Proč mám křečové žíly? Různé faktory, tzv. rizikové faktory, může inzerovat vzhled křečových cév: genetika (křečové žíly v rodině členů), věk, nadváha, nedostatek varikosette cena sportovní aktivity, obchody v nepohyblivé pozici rozšířena, stojí nebo odpočívá.

Dobrá cena varikosette

Konkrétní obchody jsou speciálně náchylné k křečové kapiláry (profese, kadeřnictví, poskytování, a tak dále), opakované těhotenství; menopauzy. Nicméně, také v nepřítomnosti rizikovým faktorem, může mít křečové žíly. Ve Francii, křečové krevních cév, dopad 20% až 35% ze základní populace a také povrchové kapiláry jsou pacienti v 30 až 50% těchto případů. (2008 zpráva o uzávěru povrchní cévy pomocí laseru). Křečové cena cévy jsou pravidelně stávající u žen než u mužů ve fázích trochu pokročilý, ale pro etapy inovačního nemoci, lze předpokládat, že pravidelnost je srovnatelný pro obě pohlaví.

Rozšířené cévy nikdy nezmizí úplně jsem

Přesně to, co je riziko, když budu mít křečové cévy? Křečové žíly nikdy nezmizí úplně sám. Ještě více plyne čas, a čím více roste, a také větší hrozba další křečové kapiláry stoupá. Tento pokrok může být pomalé, nebo spíše rychle. V nedostatku léčby, pokrok je navíc obvykle ke zhoršení příznaků (tíže, nepohodlí, pocit otoku, noční bolesti). Problémy může v některých případech probíhat: zbarvení pokožky s výskytem nahnědlé nebo okrové, ekzém, otok, ztenčení kůže, která se může zvýšit až vřed (zranění, zobrazí se a je pomalý, obnovit, více než měsíc); „flebitida“ (cévní trombóza) povrchní (krevní sraženiny uvnitř křečové žíly), který by mohl, víc málokdy, dosáhnout hluboké kapiláry; slza varixy s krvácením, vzácně však proveditelné, a to i v nedostatku zranění. Jak by měl léčit mé křečové žíly? Na základě konečný výsledek svého posouzení, skládající se z echo-Doppler, kapilární profesionálové vám jistě poskytne vám návod na prevenci, hygienu života (pravidelná sportovní činnost, zejména), a také, pokud je to nezbytné, léčba. Punčochy elastické komprese a veinotoniques by mohlo být navrženo, přesto, pokud léčba křečových kapiláry sebe, je to nutné, bude to určitě muset telefon podle instance, sklerotizace, často s pěnové sklerotizující, termální ablace (endovenózní laserová nebo radiofrekvenční), nebo chirurgická léčba (stripping nebo phlébectomies). Léky pracovat jen na příznaky: těžké Nohy, otoky, atd, není tam žádný krém k léčbě křečových žil.